قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه

هزینه ساخت و نصب کابینت آشپزخانه

هزینه ساخت و نصب کابینت آشپزخانه

چه شما بخواهید خانه را از نو بنیان کنید، یا خانه خود را دوباره مدل کنید، آشپزخانه یکی از مهمترین و اساسی ترین بخش هاست. آشپزخانه از خیلی جهات، قلب خانه به حساب می آید، و بزرگترین آیتم در آشپزخانه، کابینت ها هستند. قیمت ساخت و نصب کابینت آشپزخانه، را نمی توان به صورت مشخص بیان کرد، ولی در این مقاله گروه کابینت سازی تو در تو به شما کمک می کند تا درک بهتری از تفاوت ها و شرایط تعویض، نصب و اجرای کابینت داشته باشید.

هزینه ساخت و نصب کابینت


زمانی که نصب کابینت برای شما اهمیت پیدا می کند، هزینه ساخت و نصب کابینت به دو فاکتور بستگی دارد: مواد و نحوه نصب. نیاز نیست بیان کنیم که، اگر متریال کابینت ساده باشد، یا از کابینت هایی با موادی قدیمی استفاده شود، هزینه ساخت و نصب کابینت نیز کم می شود. در حقیقت، کابینت هایی که برای خانه شما شخصی سازی شده اند، هزینه به شدت بالاتری خواهند داشت. اگر شما تعداد کابینت بیشتری نصب می کنید، مسلما هزینه ها متفاوت خواهد بود.

هزینه جداسازی کابینت های قبلی


اگر پروژه در زمینه بازسازی کابینت باشد، اولین کار پروژه، جدا سازی کابینت های قبلی اولین مساله است که باید به آن رسیدگی کرد. قبل از نصب انواع کابینت، کابینت های قبلی باید از دیوار جدا شده و از محیط نصب خارج شوند. با این حال، این امکان وجود دارد که مالک خانه بخواهد خودش کار جداسازی کابینت ها را انجام دهد. هرچند این کار را بهتر هست به دست متخصص سپرد، چون نتیجه آن ممکن است در نصب کابینت جدید موثر باشد.
یک کابینت ساز متخصص، می تواند کابینت ها را بدون اینکه به دیوار صدمه بزند جدا سازد، که باعث می شود در بلند مدت در هزینه ها صرفه جویی شود. باید توجه داشت که هزینه ها، به تعداد، اندازه و وزن کابینت ها بستگی دارد.

هزینه نصب کابینت


زمانی که کابینت قدیمی حذف شد، می توان درباره نصب صحبت کرد. بخاطر بسپارید، هزینه پروژه بیشتر به مواد وابسته است، اما اگر برای نصب، تنها متخصصان را به خدمت می گیرید، بدانید نصب آن ها بی هزینه نخواهد بود. زمانی که کابینت های خود را انتخاب کردید، خریدید و به خانه فرستاده شد، متخصصان به خانه شما مراجعه کرده و با امنیت و اطمینان، آن ها را برای شما نصب می کنند. هزینه این اتصال، کاملاً به سرعتی که پروژه پیش می رود، بستگی دارد.

هزینه نصب کابینت آشپزخانه

هزینه نصب کابینت آشپزخانه

هزینه ساخت و نصب کابینت شخصی سازی شده


وقتی می خواهید هزینه ساخت و نصب کابینت را تخمین بزنید، یکی از بزرگترین فاکتور ها برای اندازه گیری این هزینه، این است که آیا این کابینت ها از قبل آماده شده اند و تنها از مغازه خریده شده اند و به خانه آمده اند؛ یا اینکه برای دکور خانه، ساخته شده و براساس اندازه آشپزخانه، سایز بندی شده باشد. همانطور که انتظار می رود کابنیت های طراحی شده برای خانه و آشپزخانه شما، هزینه بیشتری را نیز دربر خواهند گرفت. در حقیقت، این هزینه به اندازه، مواد و نوع طراحی متفاوت خواهد بود. هر چند یکی از راه ها برای اینکه این هزینه ساخت و نصب کابینت را کاهش دهید، انتخاب مواد مقرون به صرفه است، مانند این که به جای چوب گیلاس از چوب کاج استفاده کنید.

گروه کابینت سازی تو در تو این افتخار را دارد که با داشتن گروه حرفه ای از متخصصین به شما در طراحی کابینت هایی مختص خانه و آشپزخانه خود، همراهی رساند. برای اطلاعات بیشتر درباره این طراحی و هزینه ساخت و نصب کابینت ، با ما تماس بگیرید.

هزینه کابینت آشپزخانه در بازار


خرید کابینت هایی که در بازار وجود دارد، برای مالکینی که قصد دارند صرفه جویی کرده و علاوه بر هزینه طراحی کابینت، هزینه ساخت و نصب کابینت آشپزخانه زیادی پرداخت نکنند، گزینه بهتری است. این کابینت ها برای آشپزخانه، گزینه های مقرون به صرفه می باشند. بسیاری از نمایشگاه های موجود، انتخاب های گوناگونی را برای شما فراهم می کنند، و اندازه های متفاوتی را پوشش می دهند که هر خانواده ای با هر شرایطی بتواند اندازه و شکل مناسب خود را برای آشپزخانه انتخاب کنند. هزینه آن ها به اندازه و تعداد مورد نیاز شما وابسته است.

هزینه ساخت کابینت آشپزخانه

هزینه ساخت کابینت آشپزخانه

گزینه های دیگر برای تغییر در کابینت


در کنار نصب کابینت، راه های دیگر برای ارتقاء، کابنیت های فعلی شما وجود دارد. هرچند که آن ها کم هزینه تر از اتصال کابنیت های جدید می باشد، اما تاثیری مانند آن ها را ندارد. از جمله این راه ها می توان موارد زیر را نام برد:

  • تعویض رویه
  • صیقل کاری
  • تعمیرات
  • رنگ کاری

تغییر رویه کابینت

تغییر رویه کابینت، به معنی تغییر تمام قسمت های کابینت که دیده می شود، است. این بدین معنی است که درب های بیرونی، کشوهای بیرونی و دست های کابینت را تعویض کنید. بعضی هم مابقی مناطق را با لایه ای نازک از روکش می پوشانند.
هزینه این کار می تواند به سایز کابینت ها، مواد به کار رفته و چگونگی نصب حرفه ای کابینت ها، بستگی داشته باشد. اگر از روکش ها استفاده شود، به میزان استفاده از آن ها نیز، وابسته خواهد بود.

صیقل سازی و نوسازی کابینت فعلی

نوسازی کابینت، به این معنی است که کابینت های فعلی را به گونه ای صیقل داده، که تبدیل به یک کابینت نو شود. چه با ماسه، چه با رنگ بخواهید لک ها و خش ها را از بین ببرید، این روش بهترین راه برای تبدیل کابینت قدیمی به کابینت جدید می باشد.
به یاد داشته باشید، این روش، در مراحل طراحی، ساخت و اجرای کابینت کار آسانی نخواهد بود و نیاز به حرفه ای برای انجام این کار به صورت مناسب می باشد و اگر به خوبی انجام نشود، این امکان وجود دارد که کابینت ها به بدترین نوع خود تبدیل شود.

 


 

تعمیر کابینت

هر خانواده ای که حتی یک بچه در خانه داشته باشد، می داند که کابینت ها در طول زمان، صدمه می بینند. حتی با دوامترین کابینت ها و آن هایی که طراحی های به خصوصی داشته اند، در طول زمان زندگی خود، نیاز به تعمیر داشته اند و خواهند داشت، که هزینه آن وابسته به میزان صدمه وارد شده خواهد بود.

رنگ کاری کابینت

همانطور که در بالا نیز گفته شد، این امکان وجود دارد که کابینت های خود را رنگ آمیزی کنید. اما قبل از اینکه به سرعت به سراغ خرید رنگ بروید، بهتر است درباره رنگی که به مواد کابینت شما هماهنگی دارد، تحقیق کنید. انتخاب مناسب، تاثیر متفاوتی را در نتیجه کار خواهد داشت.

هزینه تعمیر کابینت

هزینه تعمیر کابینت

نحوه محاسبه قیمت کابینت در گروه کابینت سازی تو در تو


در این قسمت با یک مثال به توضیح نحوه محاسبه قیمت کابینت در گوه کابینت سازی تو در تو خواهیم پرداخت.

به عنوان مثال فرض می کنیم در یک آشپزخانه طول کابینت زمینی به اندازه 2 متر، طول کابینت هوایی(با ارتفاع 70 سانتی متر) برابر با 3 متر و اپنی به طول 1 متر داریم. حال میخواهیم هزینه کل کابینت های این آشپزخانه را با فرض قیمت واحد 1/200/000 تومان محاسبه کنیم؛ محاسبه به این صورت است:

قیمت کابینت در گروه تو در تو

قیمت کابینت در گروه تو در تو

هزینه و قیمت کابینت متری چقدر است؟

سال ها استفاده از کابینت، آن ها را قدیمی و فرسوده می کند، اما یک کابینت خوب با رنگ مناسب، آن ها را نو و زیبا نشان می دهد. به هر حال با وجود این که هزینه ساخت و نصب کابینت آشپزخانه معمولا در بازار به صورت متری بیان می شود، این روش محاسبه قیمت کابینت اصلا روش دقیقی برای بیان قیمت ساخت کابینت و کمد دیواری نیست زیرا هزینه قیمت کابینت و کمد دیواری به موارد زیادی بستگی دارد و این روش تنها حدود قیمت را می تواند مشخص کند که در این مقاله نیز به آن ها اشاره کردیم.

بنابراین بهتر است به جای پرسیدن این که قیمت کابینت متری چقدر است، بپرسیم قیمت پایه کابینت چقدر است؟ زیرا به طور مثال قیمت کابینت چوبی در هر متر مربع با قیمت کابینت فلزی یکسان نیست. همچنین قیمت کابینت با ام دی اف اصفهان و کابینت های گلاس اصفهان در هر متر مربع متفاوت است. در نتیجه بهتر است قبل از سفارش ساخت کابینت، از چند کابینت ساز خوب که اصلی ترین موضوع در طراحی و ساخت کابینت و کمد دیواری است، قیمت پایه متریال مورد نیاز را داشته باشید اما هرگز معیار انتخاب خود را قیمت ارزان تر نگذارید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (40 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...

Thanks for installing the Bottom of every post plugin by Corey Salzano. Contact me if you need custom WordPress plugins or website design.

2 دیدگاه ها

  1. […] با این حال این انتخاب شماست که براساس شرایط خود و هزینه کابینت متریال مد نظر، چه کابینت MDF چه هر نوع کابینت دیگر را […]

  2. […] موجودی کافی برای پرداخت هزینه کابینت استیل نداشته باشید، می توانید از روکش های MDF با کاور […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *