قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

چه رنگی برای رنگ کابینت آشپزخانه مناسب است؟

رنگ بندی کابینت آشپزخانه

رنگ بندی کابینت آشپزخانه

احتمالا شما هم در جریان هستید که یکی از بهترین راه ها برای این که درون آشپزخانه خود را با پرداخت کمترین هزینه کابینت تغییر دهید (حتی در بیشتر قسمت های خانه)، تغییر رنگ کابینت آشپزخانه است. تا ده سال پیش کابینت های چوب سرخس و غیره، بیشترین انتخاب ساکنان خانه بودند اما الان کابینت پیش ساخته رنگ شده اهمیت پیدا کرده اند. آنچه که الان مطرح می شود، انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه می باشد. در این مقاله، نمونه هایی را برای مثال زدن به شما نشان می دهیم که برای رنگ آشپزخانه خود بهترین انتخاب را داشته باشید. لطفا به خاطر داشته باشید در مراحل ساخت کابینت رنگی را انتخاب کنید که دیگر رنگ های درون آشپزخانه را تحت تاثیر قرار ندهد. توجه داشته باشید که یک رنگ ممکن است به یک خانه بیاید ولی برای خانه ی شما مناسب نباشد.

گروه کابینت سازی تو در تو به عنوان یک کابینت ساز خوب در اصفهان، به شما در این مقاله کمک خواهد کرد که بهترین رنگ را در طراحی کابینت اشپزخانه خود به کار ببرید.

کابینت آشپزخانه سفید


سفید یکی از محبوب ترین رنگ ها در این پنج سال اخیر بوده است و ممکن است تا مدت ها نیز ادامه پیدا کند. یکی از دلایل اینکه سفید رنگ محبوب در مابین رنگ کابینت آشپزخانه هاست، این است که رنگ های درون آشپزخانه را بیشتر جلوه می دهد(مانند دیواره ها و قفسه ها). کابینت های سفید رنگ شده می تواند آشپزخانه کوچک را بزرگ تر نشان دهد، درست مانند این که دیوارهای با رنگ روشن این کار را انجام می دهد.

انتخاب رنگ کابینت

شما می توانید نمونه ای از عکس قبل و بعد از نصب کابینت رنگ شده را ببینید.

کابینت رنگ سفید در این آشپزخانه، ظاهر آن را مدرن تر کرده است.

رنگ بندی کابینت

بهترین رنگ برای اشپزخانه

بهترین رنگ برای اشپزخانه

در زیر عکس قبل از رنگ شدن را نیز می بیند.

رنگ کابینت آشپزخانه کوچک

رنگ کابینت آشپزخانه کوچک

رنگ کابینت آشپزخانه کرم


دومین رنگ محبوب در طراحی کابینت آشپزخانه، رنگ کرم هست. در بسیاری از خانه ها، رنگ کابینت به رنگ سفید خیلی روشن دیده می شود. این نوع زمانی اتفاق می افتد که این رنگ با بفیه المان های خانه نیز هماهنگ باشد، مخصوصاً اگر کف و یا قفسه های آشپزخانه، رنگ گرمی داشته باشند. برای مثال، اگر قفسه ها قهوه ای یا تون زرد داشته باشند، رنگ کرم می تواند بسیار موثر باشد.

در زیر می توان نمونه ای از این تغییر رنگ در انواع کابینت آشپزخانه را ببینید، رنگ کرمی توانسته است ظاهر آشپزخانه را روشن تر کند. زیرا دیواره ها محدوده رنگی سبز دارد و مقداری نیز تون قهوه ای در آن ریخته شده، و این رنگ کرمی توانسته، رنگ کابینت آشپزخانه را زیباتر نشان بدهد.

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

عکس قبل از رنگ شدن کابینت ها را در زیر ببینید:

جدیدترین رنگ کابینت

جدیدترین رنگ کابینت

رنگ کابینت آشپزخانه خاکستری


رنگ خاکستری، هرچند برای دیوار شاید زیبا نباشد، ولی انتخاب مناسبی برای رنگ کابینت آشپزخانه می باشد. رنگ خاکستری یکی از گزینه های محبوب برای رنگ آشپزخانه است که البته اخیراً نیز به عنوان ترند مابین دیگر رنگ کابینت آشپزخانه مانند سفید و کرمی، شناخته می شود. اما به هر حال انتخاب آن مانند دیگر رنگ ها، وابسته به رنگ دیگر دکوراسیون مانند سقف و قفسه ها و غیره می باشد.

خاکستری تیره و روشن، هردو برای کابنیت مناسب هستند. می توان از خاکستری تیره برای رنگ کردن تنها جزئی از کابینت ها مانند کابینت های پایینی و یا کابینت وسط یا به اصطلاح جزیره استفاده کرد.

کابینت رنگی

کابینت رنگی

عکس قبل از رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه را در زیر می بینید:

رنگ کابینت جدید

رنگ کابینت جدید

رنگ آبی برای کابینت آشپزخانه


اگر تا به حال رنگ هایی مانند کرم، خاکستری و سفید را برای رنگ کابینت آشپزخانه استفاده کرده اید، بهترین گزینه برای رنگ دیوار های آشپزخانه، رنگ آبی نفتی تیره می باشد. هرچند به نظر می رسد که بهتر است از این رنگ، به عنوان تنها بخشی از کابینت استفاده کرد تا به آشپزخانه زیبایی و نقطه کانونی بدهد. مسلم است که این نوع، برای تمام آشپزخانه ها مناسب نیست، همچنین شاید این رنگ کابینت آشپزخانه برای پنج سال دیگر مناسب نباشد، ولی در حال حاضر در سال ۹۷ یکی از گزینه های محبوب است.

در نمونه زیر می توانید ببینید که رنگ آبی نفتی چگونه توانسته است ظاهر کابینت آشپزخانه که در بالای آن رنگ سفید است، تغییر دهد. می توانید ببینید که مابقی رنگ کابینت آشپزخانه، در حوزه خاکستری و سفید هستند، این رنگ آبی می تواند کنتراست را ایجاد کند. همچنین می تواند با ظاهر استیل نیز همراه شود.

رنگ کابینت فلزی

رنگ کابینت فلزی

 

رنگ سبز در طراحی کابینت آشپزخانه


یکی دیگر از گزینه ها برای رنگ کابینت آشپزخانه، رنگ سبز می باشد. مانند رنگ سورمه ای، این گزینه ها ترندی هستند که تنها در بعضی خانه ها باقی می ماند. این رنگ برای خانه هایی مناسب است که رنگ بژ بخشی از تون خانه هستند. این رنگ همچنین می تواند تا حدودی با رنگ کرم نیز همراه شود.

در این نمونه رنگ کابینت می توان دیوارهایی را دید که با رنگ خاکستری رنگ شده اند.

جدیدترین رنگ کابینت ام دی اف

جدیدترین رنگ کابینت ام دی اف

قبل از رنگ کردن کابینت آشپزخانه را می توان در زیر داد.

زیباترین کابینت های آشپزخانه

زیباترین کابینت های آشپزخانه

امیدواریم که این مقاله، به شما کمک کرده باشد تا بهترین رنگ را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنید. تعداد زیادی گزینه برای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه خود دارید و انتخاب آن وابسته به نوع علاقه شما و رنگ دیگر وسایل آشپزخانه است.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5٫00 out of 5)

Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی ما
اینستاگرام
یوتیوب
گوگل+
آپارات
تماس