قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
سقف کاذب اداری

سقف کاذب اداری

سقف کاذب اداری در اداره جات و کارخانه ها، با استفاده از فضای فراموش شده در بالای سر کارمندان، می تواند فواید قابل توجهی را از جمله زیبایی و کاربردی را به فضا بدهد. سقف فضای اداری شما، یک بخشی از ساختار اصلی در طراحی دکوراسیون اداره شما می باشد که سقف کاذب می تواند عمق و طرح را به فضا آورده و استفاده از فضای درونی را کاربردی تر کند.

سقف کاذب برای اداره جات

سقف کاذب برای اداره جات

هرچند، این اتفاق تنها زمانی خواهد افتاد که این سقف کاذب برای اداره جات و کارخانجات، توسط یک حرفه ای در این زمینه، نصب شده باشد تا از جای گرفتن درست این سقف ها به خوبی در جای خود اطمینان حاصل کند و تمام نکات ایمنی و سلامت در آن رعایت شده باشد. متخصصین ما در گروه کابینت سازی تو در تو از فواید این سقف های کاذب آگاه شده و بعد از اطلاعاتی که در مورد انواع سقف کاذب و طراحی سقف کاذب برای شما فراهم کردیم، این مقاله را آماده کرده است تا بدانید که چه نوع نصبی می تواند به اداره شما کمک کند.

مزایای سقف کاذب اداری


دسترسی راحت به لوله ها

یکی از اصلی ترین دلایل برای داشتن سقف کاذب برای اداره جات و کارخانه ها، پنهان کردن ساختار و اجزای مکانیکی مانند لوله ها، کابل ها و اتصالات آن ها می باشد. این که سقف کاذب اداری به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد، می تواند دسترسی به این لوله های آب و یا سیم ها را برای تعمیر کردن، راحت تر کند. این پنل ها به خوبی می تواند از جای خود جدا شده تا به آنچه که در پشت آن وجود دارد دسترسی پیدا کرد، و بعد از انجام تعمیرات دوباره می توان آن ها را در سر جای خود قرار داده و سقف به زیبایی خود باز می گردد.

نصب سریع سقف کاذب اداری

ما در گروه کابینت سازی تو در تو، می دانیم که همان طور که یک حرفه باید به خوبی به فعالیت خود ادامه بدهد، پس نصب سقف کاذب برای اداره جات و کارخانه ها باید با سرعت بیشتری انجام شود. ما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که با داشتن یک گروه حرفه ای، این پروژه را با سرعت و در بهترین نحو انجام دهیم و شما می توانید بدون وقفه به کار خود ادامه دهید.

سقف کاذب برای کارخانه جات

سقف کاذب برای کارخانه جات

سقف کاذب اداری ضد صدا

سقف کاذب اداری بنا بر نوع موادی که معمولاً در انواع سقف کاذب استفاده می شود، کیفیت بهتری را برای حفظ صدا و شرایط آکوستیک درون محیط ایجاد می کند و نویز کمتری را منتقل می کند. بنابراین، مشاوره گرفتن از یک حرفه ای برای این که از نحوه نصب آن و به کارگیری مواد ضدصدای بیشتر، اهمیت فراوانی دارد.

سقف کاذب اداری ضد آتش

اگر به طور ناگهانی محل دچار آتش سوزی شود، سقف کاذب اداری که در مقابل آتش مقاوم باشد، می تواند به تمام کارمندان شرکت شما، یک ساعت وقت داده تا از محیط اداره و آن مکان خارج شود تا آتش نشان ها و متخصصین رسیده و آتش را مهار کنند. مواد حفاظت کننده در مقابل آتش نیز می توانند درون حفره های بالای سقف کاذب قرار گرفته و از پخش آتش در محیط جلوگیری کنند و زمان بیشتری را نیز برای کارمندان خریده و جان آن ها را حفظ کند.

مقاوم در مقابل رطوبت و کپک

استفاده از سقف کاذب اداری به خصوص در مکانی که رطوبت بالا وجود دارد، اهمیت بیشتری دارد چون در مقابل، کپک، رطوبت، باکتری و .. مقاوم است. به خصوص برای مکان هایی مانند دستشویی ها و آشپزخانه که علاوه بر این که رطوبت زیادی دارند، سلامتی و بهداشتشان نیز مهم است. بعضی از کاشی های سقف کاذب برای اداره جات و کارخانه ها را می توان با محصولات آنتی میکروب پوشانده تا از رشد کپک و باکتری در سقف کاذب، جلوگیری کرد.

هدر نرفتن انرژی

استفاده از سقف کاذب برای اداره جات در واقع سقف فضای درونی اداره را پایین تر آورده و فضای ایزوله شده ی بهتری را برای کاسته شدن میزان مصرف انرژی ایجاد می کند چون فضای کمتری برای گرم شدن و یا سرد شدن نیاز است. همینطور، پنل های سفید سقف کاذب اداری، سطوح رفلکتیوی را ایجاد می کند که کل محیط را روشن تر کرده و نور رسانی را به تمام فضا می رساند.

انتخاب نوع طراحی سقف کاذب اداری

در یک اداره، این که ظاهر درونی آن تمیز و در عین حال حرفه ای به نظر برسد، چه برای کارمندان چه برای بازدیدکنندگان، اهمیت فراوانی دارد. بنابراین، در انتخاب، استایل، بافت، رنگ و طراحی سقف کاذب اداری باید توجه بسیار داشت و توجه کرد که به مابقی طراحی داخلی اداره هماهنگی داشته باشد. مشخص است که سیم ها و لوله ها، می تواند تمام فضای داخلی اداره را از زیبایی بیاندازد و نظر مشتریانی که از محل شما دیدن می کند را برگرداند. سقف کاذب برای اداره جات، می تواند یک ایده خوب برای پنهان کردن تمام این ها باشد و در عین زیبایی و تمیزی را به محل شما به ارمغان بیاورد.

گروه کابینت سازی تو در تو، با همکاری با بهترین تولیدکنندگان سقف کاذب و انواع کابینت می تواند به شما اطمینان را بدهد که بهترین کیفیت را در طراحی سقف کاذب برای شما فراهم کرده و خدمات خود را براساس نیازهای شما هماهنگ می کند. برای اطلاعات بیشتر با تماس حاصل فرمایید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی ما
اینستاگرام
یوتیوب
گوگل+
آپارات
تماس