قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

طراحی درون کابینت آشپزخانه و سرویس بهداشتی

طراحی داخلی کابینت ها

طراحی داخلی کابینت ها

زمانی که برای بازسازی آشپزخانه خود تصمیم می گیرید، گروه کابینت سازی تو در تو، با بازسازی و طراحی درون کابینت، کابینتی زیبا و کاربردی و بدون بهم ریختگی را در زیر سینک، در گوشه ها و در جای جای آشپزخانه و سرویس بهداشتی برای شما فراهم می کند. در اینجا تعدادی از این ایده ها را با شما مطرح می کنیم.

طراحی درون کابینت آشپزخانه


سوپر کابینت های آشپزخانه

اگر شما به آشپزی علاقه مند هستید، و بسته های مواد متفاوت درون کابینت خود دارید، سوپر کابینت ها، یکی از بهترین گزینه ها برای جای دادن این مواد هستند. این نوع سوپر کابینت ها، در قسمت مرکزی خود محلی برای قرار دادن ماهیتابه ها و قابلمه ها دارند و می توانند کشوهایی برای قرار دادن مواد غذایی، و مقسم هایی برای قرار دادن مشما ها و کیسه های خرید نیز به همراه داشته باشند. این نوع کابنیت ها، می توانند در همه اندازه ای باشند و برای زیر سینک، یا برای جای دادن کنسروها و باکس های غذا در آن استفاده شوند.

طراحی داخلی سوپر کابینت ها

طراحی داخلی سوپر کابینت ها

کابینتی برای ادویه ها

در جای دادن ادویه ها و کنسروهای کوچک دچار مشکل هستید؟ برای این که همه چیز را مرتب درون کابینت خود قرار دهید، بهترین راه این است که کابینتی مناسب برای این ادویه ها درست کنید. قفسه هایی برای جای دادن ادویه ها، در کنار دیواره ها و درون کابینت برای این نوع کابنیت ساخته می شود.

طراحی داخلی کابینت ادویه

طراحی داخلی کابینت ادویه

کابینتی برای قابلمه و ماهیتابه

از هوشمندانه ترین طراحی درون کابینت ها، طراحی کابینت هایی هستند که برای قابلمه ها مناسب هستند. در قفسه های پایینی برای قابلمه سوپ مناسب و قفسه های بالایی برای جا دادن درب این قابلمه ها مناسب هستند.

طراحی داخلی کابینت قابلمه ها

طراحی داخلی کابینت قابلمه ها

کابینت های پنتری یا کمربندی

کابینت های باریک کمربندی در کنار اجاق می توانند برای جای دادن مواد و وسایل مورد نیاز شما در کنار اجاق، مناسب باشند. در این نوع طراحی درون کابینت می توان آن را بیرون کشید و از هر دو سمت به آن دید داشت و از آن استفاده کرد.

طراحی داخلی کابینت های باریک کمربندی

طراحی داخلی کابینت های باریک کمربندی

کابینت درون گوشه ها

موادی مانند شکر و نمک و برای این که آن ها را خوب و مرتب در کنار هم قرار دهیم، می توان آن را درون کابینت گوشه ای جای دهید. این نوع طراحی درون کابینت به راحتی از درون کابینت بیرون آمده تا دسترسی را راحت تر سازد. این بیرون آمدن با ریل بیرون می آیند، در عین حال دورتادور قفسه را کمربند گذاری شده تا موادی که روی آن قرار دارد، در هنگام حرکت نیفتد.

طراحی داخلی کابینت کرنری

طراحی داخلی کابینت کرنری

کابینتی برای پیغام ها

یکی از ایده های ناب درون آشپزخانه، طراحی درون کابینت را به گونه ای انجام دهیم که پیغام ها را منظم و مرتب در یک منطقه در بسته و در یک کابینت قرار دهید. این نوع کابینت، در انتهای سری کابینت ها قرار می گیرد و می تواند مجله ها، نامه ها، پیغام ها، کارت های بیزنس و یا یک تقویمی برای زمان ملاقات ها، را درون آن قرار داد.

طراحی کابینتی برای پیام ها

طراحی کابینتی برای پیام ها

کشوهایی در سطح پا

درون آشپزخانه، می توان از کشوهایی در سطح پا، نیز استفاده کرد. این نوع طراحی درون کابینت معمولا سه اینچ بالاتر از سطح زمین قرار دارد، این نوع کشو برای جای دادن اکسسوری های مربوط به شیرینی پزی مناسب است و در زیر اجاق گاز نیز قرار می گیرند.

طراحی داخلی کابینت با کشوهایی در سطح پا

طراحی داخلی کابینت با کشوهایی در سطح پا

کابینت های مربوط به سرویس بهداشتی


سرویس بهداشتی های امروزه، دیگر تنها محلی برای آویزان کردن حوله نیست. فضایی برای استراحت و آرامش برای بعد از یک روز کار و یا شبی درون شهر می باشد، که اگر بدون نظم باشد، این آرامش را نخواهید داشت. ولی گروه کابینت سازی تو در تو، طراحی هوشمندانه ای را درون کابینت های سرویس بهداشتی برای منظم و کنترل کردن زندگی خود برای شما فراهم می کند. در اینجا به تعدادی از این ایده ها می پردازیم.

طراحی درون کابینت های سرویس بهداشتی

طراحی درون کابینت های سرویس بهداشتی

سوپر کابینت سرویس بهداشتی

برای جای دادن وسایل سرویس بهداشتی، سوپر کابینت ها بهترین منظم کننده در آن هستند. در آن ها با طراحی درون کابینت قفسه های متحرک و یا قفسه هایی بر روی درب ها، می توان به راحتی به موس ها، لوشن های پوست، صابون و غیره دسترسی داشت، بدون اینکه نیاز باشد از درون سرویس بهداشتی بیرون روید. حتی می توان از آن ها برای منظم کردن حوله ها نیز بهره برد.

طراحی داخلی سوپر کابینت سرویس بهداشتی

طراحی داخلی سوپر کابینت سرویس بهداشتی

کابینتی برای وسایل تمیز کننده

این نوع کابینت از طراحی درون کابینت را نیز می توان جز سوپر کابینت ها دانست، که می توان مواد تمیز کننده را با استفاده از قفسه هایی خاص، درون کابینت مرتب کرده و حتی با قابل حرکت ساختن آن ها نیز می توان دسترسی به ان ها را نیز راحت تر کرد.

طزاحی داخلی کابینت برای مواد شوینده حمام

طزاحی داخلی کابینت برای مواد شوینده حمام

کابینتی با سبدهای جدا شوند.

در این نوع از طراحی درون کابینت سرویس بهداشتی، گروه کابینت سازی تو در تو نه تنها محلی را برای قرار دادن وسایل بهداشتی در نظر می گیرند بلکه با در نظر داشتن سبدهای جدا شونده، به شما فضایی را برای جای دادن لباسها، حوله ها و دیگر موارد ناپاک خود می دهند تا آن ها در دید نباشند تا زمانی که آن ها را برای شستشو خارج می کنید.

طراحی داخلی کابینت با سبد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی ما
اینستاگرام
یوتیوب
گوگل+
آپارات
تماس