کمد دیواری اتاق کودک

کمد دیواری اتاق کودک

در ۸۰ درصد مواقع چه خودمان، چه کودکان مان به طور متوسط فقط ۲۰ درصد لباس هایی که داریم پوشیده می شود؛ بزرگترین دلیل آن هم این است که کمدهای ما به اندازه کافی منظم نیستند. با ساخت کمد دیواری مناسب، شما می توانید بیشترین استفاده را از وسایل درون کمد دیواری اتاق کودک و خودتان ببرید چون همه چیز در جای مناسب خود قرار دارد و به راحتی پیدا می شوند.

کمد دیواری اتاق کودک و اتاق خواب، یکی از گزینه های طراحی در خانه های جدید هستند. حتی بازسازی کمد دیواری می تواند به خانه شما ارزشی دوباره بدهد. یک طراحی داخلی کمد دیواری مناسب، نه تنها زندگی امروز شما را ساده تر می کند، بلکه برای خانه شما کیفیتی دو چندان برای آینده می سازد.

اگر تازه خانه ی جدیدی خریدید، دوباره این شانس را خواهید داشت که با طراحی و ساخت کابینت خوب و کمد دیواری اتاق کودک و خواب، تمام وسایل خود را منظم و مرتب در آن جای دهید. داشتن یک نظم و سیستم دهی مناسب در کمد دیواری قبل از وارد شدن به خانه، می تواند باز کردن بسته بندی ها را آسان تر کند و شما را از این که بخواهید دوباره آن را مرتب کنید باز می دارد.  

مهمترین نکته در طراحی کمد دیواری اتاق کودک و منظم نگه داشتن آن؛ این است که آن را با یک سیستم مشخصی منظم نگه دارید. 

طراحی داخلی کمد دیواری اتاق بچه


نه تنها اگر هر کمد را به سه قسمت تقسیم کنید، فضا برای لباس ها را بیشتر می کند، بلکه دسترسی به لباس ها را در پایین ترین قفسه های کمد دیواری اتاق خواب راحتتر می کند. پس بهتر است لباس هایی که بیشتر پوشیده می شوند را در این قسمت پایینی کمد دیواری اتاق کودک قرار دهید. 

ساخت کمد دیواری اتاق بچه

ساخت کمد دیواری اتاق بچه

در کمد دیواری اتاق کودک از سطل هایی بدون سر استفاده کنید:

درب ها مانند مرز عمل می کنند و دیدن وسایل بازی درون آن ها را برای کودکان سخت می کنند. به این ترتیب جمع کردن وسایل را نیز راحت تر می کنند. 

از سیستم های قابل تنظیم استفاده کنید

ریل های آزاد که می توانند تنظیم شوند، برای کمد دیواری اتاق کودک بهترین انتخاب هستند، چون هم محکم و هم قابل تنظیم هستند. این قفسه ها می توانند حدود ۷۰ کیلوگرم را تحمل کنند و با رشد بچه ها می توان، اندازه و محل قفسه ها را تغییر داد. 

طراحی کمد دیواری اتاق بچه

طراحی کمد دیواری اتاق بچه

از قفسه های ضد خراش در طراحی کمد دیواری اتاق کودک استفاده کنید

اگر از مواد با دوام مانند ملامین استفاده کنید، قفسه ها و درب ها می تواند در استفاده ای روزانه دوام آورده و برای سال ها محل مناسبی برای جای دادن وسایل کودکان باشند. 

شما می توانید برای طراحی کمد دیواری اتاق بچه خود، به طراحان حرفه ای گروه کابینت سازی تو در تو اعتماد کرده و بهترین انتخاب ها را برای اتاق فرزند دلبند خود داشته باشید. 

نمونه ساخت کمد دیواری در اصفهان


فرزندان شما برای همیشه کودک نخواهند ماند.

فرزندان شما، رشد می کنند و تغییرات سریعی دارند، طراحی مناسب و ساخت کمد دیواری اتاق کودک، می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. از قفسه های سه گانه لباس نوزاد، تا آویزهای دابل و قفسه های قابل تنظیم برای کمد دیواری اتاق نوجوان شما، همه را می توان با یک طراحی هوشمندانه، پوشش داد.  

فضایی برای همه چیز،  کتاب ها، اسباب بازی ها و لباس ها 

از بهم ریختگی ها خداحافظی کنید و به یک کمدی با اسباب بازی های مرتب سلام کنید. در این طراحی کمد دیواری اتاق کودک، سیستمی با قفسه ها و کشوها، برای مرتب سازی وسایل بازی و کتاب ها وجود دارد. با داشتن یک سیستم طراحی زنده، نحوه قرار دادن وسایل می تواند به هر شکل و طرحی باشد که فرزند شما بخواهد.  سیستم منظم سازی می تواند در تمام خانه و تمام اتاق ها به کار برده شود، به خصوص در مکان هایی که فرزند شما بیشتر از همه استفاده می کند. شما می توانید از این سیستم نه تنها درون کمد دیواری اتاق کودک استفاده کنید، بلکه در اتاق بازی و حتی در طراحی دکور اتاق غذا خوری، برای این که محلی را برای کودک خود فراهم کنید، نیز می توانید از این سیستم استفاده کنید تا مرتب بودن و نظم دهی را به آن ها آموزش بدهید. 

از فواید کمد دیواری منظم برای کودکان


نظم دهی و پاکیزگی را برای زندگی به آن ها آموزش می دهید.

بیشتر کودکان، بهم ریختگی و بی نظمی را دوست دارند و در تولید آن کم کاری نمی کنند. این بخشی از نحوه یادگیری و بزرگ شدن آن هاست. طراحی کمد دیواری اتاق کودک مرتب، به آن ها کمک کرده تا بهتر فوکوس کنند و محیط اطراف خود را تمیز نگه دارند و این درسی است که تا سالیان سال در ذهن و روح آن ها باقی خواهد ماند. 

نیازی به مراقبت ندارند

اگر کودکان شما سخت، غیرقابل انفعال و عجول باشند، شما نیاز به یک قفسه بندی ای دارید که بتواند این رفتار آن ها را تحمل کند. سیستم نظم دهی قفسه ها در طراحی کمد دیواری اتاق کودک اگر به خوبی انجام شده باشد، آن ها می توانند تا ۷۰ کیلوگرم وزن را تحمل کنند ولی حتماً باید به محل اتصال آن ها توجه کرد. 

به صرفه جویی در زمان کمک می کنند.

به طور متوسط هر آدم، حدود ده دقیقه هر روز صبح به دنبال وسایل گمشده خود می گردد. وقتی اتاق کودک شما به خوبی نظم دهی داشته باشد، شما زمان را برای کودک خود می خرید. در این کمد دیواری شما می توانید کتاب های مدرسه، کفش ها، و کوله پشتی ها را در نزدیکی درب جلویی قرار دهید تا بتوانند به راحتی آن ها را ببینید. 

منتظر چه هستید؟


طراحی کمد دیواری اتاق کودک می تواند به شما برای داشتن بهترین نوع کمد دیواری کمک کند و نیازهای کودک شما را تا نوجوانی پوشش دهد. پس شک نکنید و با ما تماس بگیرید تا در مورد روند اجرا، طراحی و هزینه کمد دیواری اتاق کودک صحبت کنیم.

حتی اگر راجع به اجرای کابینت و قیمت کابینت نیز سوال داشته باشید پاشخگوی سوالات شما خواهیم بود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی ما
اینستاگرام
یوتیوب
گوگل+
آپارات
تماس